logo obce

Chotěbuz

Základní údaje

Kontaktní adresa

Kategorie a podmínky

Co vám nabízí portál občana ve vaší obci?

Ankety & diskuze

Snadná a rychlá komunikace mezi vámi občany a úřadem. Můžete hlasovat a vyjadřovat se v různých anketách nebo diskutovat a řešit problémy jednoduše online prostřednictvím vašeho účtu v Portálu občana urbido.

Úřední deska

Všechny důležité informace uvidíte online a odkudkoliv, aniž byste museli kontrolovat papírovou úřední desku. Přehledná online úřední deska ihned po přihlášení do vašeho účtu. Máte jasný přehled o dění ve vaší obci.

SMS & emaily

Přihlaste se k odběru SMS a emailů. Vyberte si oblasti, ze kterých chcete dostávat zprávy a buďte vždy přesně a včas informováni. V nastavení si můžete vždy sami podle potřeby přidat či odebrat příslušné oblasti informací. Vše záleží jen na vás.

Poplatky online

Kvůli poplatkům nemusíte chodit na úřad. Zaplaťte je z pohodlí domova online a zároveň mějte neustálý přehled co a kdy jste vlastně platili. S urbidem máte možnost zaplatit i za své blízké a ušetřit si tím spoustu času.

Hlášení závad

Narazili jste u vás v obci na nějaký problém? Rozbitý chodník, spadlý strom nebo nesvítící lampu? Ohlaste to vaší obci prostřednictvím jednoduché apliakce urbido a sledujte stav vašeho hlášení, a jestli se s daným problémem něco děje.

Projekty obce

Chcete vědět jaké projekty jsou u vás vlastně realizovány? Jestli se správně investuje a kde? S projekty v urbidu tento přehled mít budete. Můžete snadno sledovat v mapě všechny realizované, dokončené nebo plánované projekty.